Daži izvēlas uzbrukt lielākais rēķins arī pirmā 13 veidi, kā izvairīties no ātriem aizdevumiem

Stūres prom no tiešiem aizdevumi bez ķīlas ir viena no labākajām lietām, jūs varat darīt, lai jūsu budžetu. Ja jūs neesat šifrēšanas, lai saņemtu ātru naudu, jo kaut kas extra popped up, tad jums ir pirms spēles! Daudzi cilvēki dzīvo no algas līdz algai un atrast nepieciešamību pieteikties tiešsaistes ātriem aizdevumiem, kad izdevumi kļūst pārāk daudz, lai rīkotos. Tas aizņem daudz smaga darba un centību pret savām finansēm, lai veiktu izmaiņas uz labo pusi.

* motivēt sevi, lai nomaksātu savu parādu. Uzglabāt diagrammu uz ledusskapja vai jūsu galda un sekot nolaišanas izdevumiem. Vērojot savu parādu kritienu pirms jūsu acīm, ir lielisks veids, kā uzturēt sevi uz ceļa, kad grūts dienas izaicināt savu budžetu.

* Atrast metodi, lai samaksāt noteikto savu parādu, kas atbilst jūsu stilu. Daži izvēlas uzbrukt lielāko rēķinu pirmkārt, citi iet uz vienu, ar augstāko procentu likmi un daži gribētu stab pie mazā parādu pirmais tūlītējus rezultātus. Neatkarīgi no jums izvēlēties, pieturēties pie plāna. Ja jums ir tiešsaistes ātrais aizdevumu, kā parāds, augstas procentu pievienots nenomaksāto parādu būs apgrūtinošs, ja ne rūpēties par uzreiz.

* Meklējot papildu ienākumu avots, lai palielinātu maksājumus uz jūsu parāds ir lielisks veids, kā padarīt jūsu plāns ātri panākumus. Turēt naudu uz sānu veidlapā pārdot lietas, kas jums nav nepieciešams, bērnu pieskatīšana, vai darot gadījuma darbus par draugiem vai kaimiņiem ir ātri naudas, lai pievienotu uz saviem maksājumiem. Jebkura mazliet ekstra pazemināt principu palīdzēs.

* Pietura izmantojot jūsu kredītkartes. Samaksājot savu parādu, bet radot uz citu karti ir pretrunā ar mērķi. Iešūt tos prom un saglabāt izmantot tos, kamēr jūs strādājat pie atbrīvojot sevi no parādu.

* Saglabājiet uz ceļa ar atgādinājumiem. Turpināt veikt savus maksājumus laikā, pat tad, ja tie ir minimālās lietas. Iestatiet atgādinājumus par tālrunī vai datorā, tāpēc nav brīvība aizmirst savu fokusu.

* Iegūstiet savu ģimeni saistīts ar plānu. Rīkojiet tikšanos katru mēnesi, lai saglabātu koncentrēties uz griešana atpakaļ. Ļaujiet jūsu ģimene palīdzība izteikt ierosinājumus par jauniem darbības veidiem, kā samazināt izdevumus. Saglabātu cilnēm uz sekmības līmeni, it īpaši, ja ir iesaistīti bērni. Tas būs labs viņiem, lai uzzinātu, kā budžeta darbojas.

* uzņemties atbildību par savu deb problēmu. Tik viegli, kā tas ir vainojams kreditoram, kārdinājumi tērēt vairāk, ka jums ir galu galā bija jūsu lēmums. Jūs pieņēma lēmumu tērēt naudu uz kredītkartēm vai izmantot tiešo ātru aizdevumiem, lai savilktu galus. Daudzi cilvēki izvēlas un trešo personu naudu bez griešanas atpakaļ.

* Saprast, ka parāds ir problēma. Kreditori neļaus kreditēšanu jums, lai jūs varētu saglabāt izdevumus. Izmantojot tiešsaistes īstermiņa aizdevumiem, ja kredītkartes apstāties dodot iespēju piekļūt naudas nav palīdzēt problēmu.

* Neaizmirstiet procentu likmes par savu parādu tikai jārēķinās. Atlikumi turpinās augt ar procentiem, jo viņi sēž un paliek nesamaksāts.

* Lasīt smalka drukāt uz jebkuru kreditoru līgumu. Vai kredītkartes vai interneta aizdevumu tiešsaistes līgumu. Jums ir nepieciešams, lai būtu informēti par savām tiesībām un sekām, ja tu nespēj savā beidzoties līguma termiņam.

* Saglabājiet papildu maksu, pievienojot savu bilanci. Novēloti maksājumi, overdrafti, vai tērēt vairāk nekā jūsu limitu piešķirs maksu šiem atlikumiem. Pat ātri aizdevumi pievienot maksu savam izmaksa. Šīs mazās summas saskaitīt, un tikai glabāt ņemot prom no panākumiem jūs varētu veikt, lai atbrīvotos no parādu.

* Maksājot minimālās summas nav gatavojas iegūt jums jebkur. Ja jums ir koncentrēties visu jūsu papildus par vienu karti, lai samazinātu parādu, tad maksājot minimālo uz citiem, ir īslaicīga. Galu galā jūs koncentrēsies papildus, lai samaksātu pārējos prom, vienā laikā.

* Tikai tāpēc, ka jūsu ienākumi var palielināties, jūsu dzīvesveids izmaksas nav nepieciešams. Ņemot dažas papildu simtus dolāru mēnesī var palīdzēt samaksāt parādus vai būvēt ietaupījumu. Tas nenozīmē, ka jums ir tiesības uzlabot savu automašīnu vai mobilo tālruni, jo īpaši, ja jūs veikt lielu parādu. Prioritātes savu naudu; Perks vienmēr var nākt vēlāk.

Ātri aizdevumi nav advokāts, izmantojot ātru aizdevumu tikai par jebkāda veida izdevumiem. Mūsu aizdevumi ir paredzēti, lai īstermiņa tiek atmaksājās ar aizņēmēja nākamā menešalga.